Поговоримо

“Поговоримо” з нардепом Володимиром Ар’євим

Розпитали у нардепа Ар’єва, чи підтримує він поділ області на три райони, і почули досить цікаву відповідь та порівняння… з пирогом. А ще почули думку, чому діюча влада зупиняє процеси євроінтеграції та уникає відповідей на скандал з “вагнерівцями”. Депутат, який колись працював журналістом-розслідувальником, тепер застосовує свої вміння у роботі в парламенті. Це була цікава розмова, …

“Поговоримо” з нардепом Володимиром Ар’євим Докладніше & raquo;

Ігор Гай у програмі “Поговоримо”

Ми покликали на програму Ігоря Віталійовича з Кам’янець-Подільського району, щоб дорогою він оцінив “Велике будівництво”, місцеві дороги і поглянув на краєвиди навколишніх сіл… А поміж того надихнувся, вирішив для себе та озвучив нашим глядачам, з якою метою іде в обласну раду депутатом. Запитали не усе, але, сподіваємося, далі буде.

Вадим Лозовий у програмі “Поговоримо”

Екс-голова обласної адміністрації, один із лідерів політичної сили в облраді – про “китайську дорогу”, досягнення на посаді. Пообіцяв щирість відповідей і конкретні зауваження до процесів в Україні.

“Поговоримо”: Лев Бірюк знову “у справі”

“Поговоримо” з тричі народним депутатом України, депутатом міської ради Левом Бірюком. Хоч за статусом “пенсіонер” але не залишає бажання змінити місто своїми рішеннями у міській раді. Знову “іде на Ви” і впевнений: перемозі бути.

“Поговоримо” з Олександром Співаком

Прізвище нашого спікера відоме серед аграріїв, особливо цукроварів. Бо вже багато років він займає на цьому ринку активну позицію. Але крайні чотири роки – ще й депутат обласної ради. Він – людина бізнесу, і саме тому у політичному житті він прагматик. Його інтерв’ю на політичні теми – майже неможливо почути, бо він мало спілкується з …

“Поговоримо” з Олександром Співаком Докладніше & raquo;

“Поговоримо” з Віктором Вікарчуком

Особистість, яка все частіше активно бере участь у суспільно-політичному житті міста і не тільки. Чи є в планах повернутися в депутати, а, можливо, в крісло мера? Про це і не тільки – у нашому проекті.

“Поговоримо”: Сергій Іващук про “майбутнє рідної землі”

Він вже вдруге гість нашої програми, і нам приємно, що до нас повертаються такі спікери. Бо ж Сергій Іващук не лише депутат обласної ради, а й успішний аграрій. Він добре орієнтується у питаннях аграрної сфери і знає на усе відповіді, але цієї програми ми говорили виняткового про політику… Про нові гасла, нову політичну силу, до …

“Поговоримо”: Сергій Іващук про “майбутнє рідної землі” Докладніше & raquo;

Іван Крулько: що партія Регіонів, що “Слуга народу” – один в один

Іван Крулько, народний депутат України, відповів на запитання нашого телеканалу у програмі “Поговоримо”. Стримано, але чітко пояснив, чим тепер займаються “слуги народу” і навіть розповів, чи було “поглинання” обласного осередку ВО “Батьківщини”. Відповіді на запитання – у програмі.

“Поговоримо” Іван Гончар про плани, політику і долю СК “Сокіл”

“Поговорили” з Іваном Гончаром – екс- головою обласної ради, екс-депутатом обласної ради та навіть екс-свободівцем. Запитань не погоджували, він обіцяв відповідати щиро. Цікавий нам і глядачам він став після своєї заяви: “іти на Ви”, а, по-суті, у крісло міського голови Хмельницького, яке сьогодні посідає екс-товариш Гончара.

“Поговоримо” Психосоматика: яке виховання, така і хвороба

За кого хворіють наші діти? Уявіть, вірус може інфікувати ослаблений морально та психологічно організм дитини. І навіть якщо ви вважаєте свою малечу “пупом земної кулі”, це може призвести до постійних пневмоній. Ну а якщо забороняєте дитячі “психи”, то чекайте нежиті. Ми поговорили з дипломованим психотерапевтом Наталією Ханецькою про капризи, нежить і адекватність батьків.