Телепроекти

Дивіться всі випуски пізнавальних шоу і розважальних передач онлайн на сайті телеканалу Першого Подільського

“Поради психолога”: Як пережити втрату рідних або розрив стосунків?

Як пережити втрату рідних або розрив стосунків? Чому психологи навіть радять горювати? На запитання відповідає психолог, психотерапевт-психоаналітик Світлана Жабіна.

“БобрикТУТ!” – Respublica2020

Respublica2020 цьогоріч була незвичною, але як завжди крутою та незабутньою. 4 сцени у стінах Кам’янець-Подільської фортеці, десятки виконавців та незабутня фестивальна атмосфера. Як це було – дивіться у новому випуску програми “БобрикТУТ!”

“Домашній порадник”: корисні властивості винограду

Чи є серед нас такі, хто не любить виноград? Зелений, жовтий, синій, червоний – якого тільки не побачиш на ринку. У сезон винограду поговоримо про його корисні властивості. І чи дійсно вживання цієї ягоди сповільнює старіння та сприяє довголіттю? Дізнайтеся із нашої програми.

“Поради психолога”: ревнощі

Ревнощі… Чому вони виникають і до чого можуть призвести у стосунках? Про що вони також можуть сигналізувати вам? А ще – як реагувати на дитячі ревнощі, коли старша дитина ревнує до братика чи сестрички? На запитання глядачів відповідає практикуючий психолог, арт-терапевт Оксана Афадєєва.

“Формула краси”: Шугаринг

“Формула краси”. Дбати про власне тіло важливо для кожної жінки. Доглянутий вигляд – запорука не лише привабливої зовнішності, а й гарного настрою. Секретами діляться майстри салону краси “Геометрія”.