Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Як українка впевненими кроками йде до своєї американської мрії

Сполучені штати входять в п’ятірку найпопулярніших напрямків для українських студентів, які мріють навчатись за кордоном. Американський диплом – задоволення не з дешевих, але  навчальні курси, інноваційні програми і заохочення конкуренції серед студентів дозволяють отримувати чудові результати.                                                                                             

Історія уродженки Дніпра Алли Черненко – надзвичайно мотивуюча. Дівчина потрапила до США за програмою обміну десять років тому. А згодом отримала омріяну американську  освіту абсолютно безкоштовно.    

Програма обміну для студентів-бакалаврів щороку дає можливість потрапити до Штатів з різних країн світу. Після навчання в Сієтлі Алла повернулась додому, але вирішила  йти далі до своєї американської мрії і подала документи  на магістратуру.

З надією знову потрапити до Штатів дівчина подала документи в чимало навчальних закладів. Відповідь прийшла з університету штату Тенессі ,де Алла провела наступних два роки. Іноземні студенти в Америці можуть працювати 20 годин на кафедрі свого університету і отримувати за це стипендію. Поза межами університету дозвіл на роботу не діє.                                                               

 З візою F1 студентам, які навчаються безкоштовно,  потрібне спонсорство від навчального закладу або програми, за якою вони приїхали. Для осіб, що навчаються платно,  однією  з умов отримання цієї візи є наявність достатньої кількості коштів на банківському рахунку, яка показує, що студент фінансово спроможний себе забезпечити.

Після магістратури Алла успішно вступила на аспірантуру до університету в Солт-Лейк -Сіті.

Цьогоріч українка закінчує аспірантуру та працює в міжнародній компанії на посаді  інженера баз даних. Дівчина називає Юту своєю другою домівкою. Вона полюбила Солт -Лейк -Сіті за мальовничу природу.

Американська мрія студентки з України продовжує здійснюватися.

Як українка впевненими кроками йде до своєї американської мрії. Перший Подільський 27.07.2020

Додати коментар

Останні новини