Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

У розпорядження місцевих громад Хмельниччини платники податків спрямували 3,9 мільярда гривень бюджетних надходжень

До місцевих бюджетів Хмельниччини протягом семи місяців 2020 року надійшло 3,9 мільярда гривень. Примітно, що сума залучених для потреб громад коштів на 220 мільйонів гривень перевищує аналогічні показники минулого року.

Основним джерелом наповнення бюджетів громад традиційно залишається податок на доходи фізичних осіб, якого Головним управлінням ДПС в області проадміністровано у сумі 2,6 мільярда гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року забезпечено приріст надходжень в абсолютній сумі 160 мільйонів гривень.

Також бюджетоформуючими складовими розвитку територіальних громад краю є відрахування: єдиного податку у розмірі 538 мільйонів гривень,а також плата за землю, розмір якої склав 344 мільйони гривень.

На думку податківців, динаміка надходжень до місцевих бюджетів свідчать про ефективність дистанційних роз‘яснювальних та інформаційно-комунікаційних заходів, які проводяться спільно з активом громад: «Сьогодні питання сплати податків до місцевого бюджету має винятково важливе значення для усіх територіальних громад, які потребують інфраструктурного та соціального забезпечення. Примітно, що комунікація з активом об‘єднаних територіальних громад в онлайн форматі досягає результату передусім у вирішенні питань податкової політики, у тому числі за рахунок реалізації додаткових бюджетних резервів, а також імплементації законодавчих новацій, які працюють на спрощення та поліпшення ведення підприємницької діяльності», – зазначив начальник Головного управління ДПС у Хмельницькій області Віталій Лазарєв.

Додати коментар

Останні новини