Новини

Свіжі новини України, новини Хмельниччини, останні новини з-за кордону, новини політики, економіки, спорту, культури, технологій, шоу-бізнесу

У Хмельницькому засяяла ялинка та розпочав роботу різдвяний ярмарок

Традиційно на початку грудня у Хмельницькому, як і в інших українських містах, запанувала новорічна атмосфера. Наприкінці робочого тижня яскравими вогниками засяяла головна зелена красуня міста. А вже вихідними повноцінно розпочав працювати різдвяний ярмарок. Про чарівний момент із пультом у руках міського голови, асортимент у святкових ятках та настрій краян розкажемо за мить.

Відчувати підтримку та бути на рівні: на Хмельниччині відзначили День людей з інвалідністю

Для людей з інвалідністю важливо бути в суспільстві і відчувати себе нарівні з усіма. Аби їх підтримати, 3 грудня, у Міжнародний день людей з особливими потребами, до організацій Старокостянтинова та Летичева, де надають допомогу особам з вадами здоров’я, завітали гості. З якою метою – дивіться далі.

У Хмельницькому геріатричному пансіонаті запрацює нове відділення

У Міжнародний день людей з інвалідністю до Хмельницького геріатричного пансіонату для ветеранів війни і праці завітали гості із корисними презентами та приємними новинами. Голову Хмельницької ОДА Сергія Гамалія з теплом зустрічали підопічні закладу та кадровий склад. Про нові можливості для молодих людей з особливими потребами – у нашому сюжеті.

Ситуація із коронавірусною недугою в області стає кращою, але нестабільною

Киснева терапія на дому, половина ліжко-місць – вільні, та темпи вакцинації дітей. Хмельниччина продовжує боротьбу з коронавірусною недугою. Цей тиждень завершується все ще доволі високими показниками захворюваності та смертності. Тому говорити про вихід із «червоної» зони ще зарано, переконують керівники області.

Еталонні стандарти втілюють на Хмельниччині

Міжнародні та європейські стандарти відповідності обладнання технічним вимогам впроваджують на Хмельниччині. Працівники державного підприємства «Хмельницькстандартметрології» традиційно здійснюють виїзди на об’єкти замовників. Цього разу – із журналістами.

Життя у сутінках: обласному осередку УТОС загрожує ліквідація

70-80% інформації про навколишній світ ми отримуємо через зір. Незрячі позбавлені такої можливості. Сліпота вважається найтяжчою формою інвалідності. Тож у Міжнародний день людей з особливими потребами ми розповімо про те, як живеться слабозорим на Хмельниччині.

Питання дня: Як планують святкувати Новий рік жителі Летичева?

Новий, 2022, рік, найімовірніше, краяни зустрічатимуть в умовах суворого карантину. Жителів Хмельниччини закликають утриматися від масових гулянь. Чи зважатимуть мешканці Летичева на обмеження під час святкування Нового року та яких традицій дотримуються у колі сім’ї – дізналися наші журналісти.

Через море – на інший континент: правда про відпочинок у Єгипті.

Екскурсійні тури за кордон в осінньо-зимову пору не поступаються популярністю літньому відпочинку в межах України. Нині у Хмельницькому функціонує більше сотні туристичних фірм, котрі можуть виконати будь-яку забаганку мандрівника. За словами менеджерів, якщо говорити про ще тепле море, у лідерах – Єгипет. Про плюси та мінуси подорожі до середземноморської країни та зворотній зв’язок з іноземними …

Через море – на інший континент: правда про відпочинок у Єгипті. Докладніше & raquo;

40 днів до Різдва: що пропонують заклади харчування хмельничанам на час посту

28 листопада розпочався Різдвяний піст. Триватиме він 40 днів, до 6 січня. Цей піст є найтривалішим у році, але не найсуворішим. У цей період вірянам дозволено споживати рибу та морепродукти в деякі дні. Окремі заклади харчування на цей час розробляють спеціальне пісне меню. Що пропонують хмельницькі ресторани, чи відрізняються ціни та скільки відвідувачів просять страви …

40 днів до Різдва: що пропонують заклади харчування хмельничанам на час посту Докладніше & raquo;

Питання дня: Як оцінюють краяни ініціативу президента про множинне громадянство?

Володимир Зеленський ініціював законопроект про множинне громадянство. Він стосується українців, що мешкають у США, Канаді та ЄС. На думку президента, українці з усього світу не будуть відчувати себе діаспорою. Чи підтримують таку ініціативу краяни – дізнавалися наші журналісти.